Prekių grąžinimas

Jeigu Jums netiko įsigytų prekių modelis, spalva, dydis ar kita, Jūs galite jas grąžinti per 7 (septynias) dienas nuo pristatymo dienos. Netikusias prekes pakeisime į kitas prekes arba grąžinsime už prekes sumokėtus pinigus. Prekės gali būti grąžinamos tik per teisės aktuose bei mūsų Taisyklėse nurodytą terminą. Pinigus įsipareigojame pervesti į Jūsų banko sąskaitą iki 15 (penkiolikos) dienų nuo pranešimo apie sutarties atsisakymą.

Pranešę per 7 dienas turite teisę:

- Keisti prekes į kitus modelius. Jei keičiamų prekių kainos skiriasi, susidaręs skirtumas yra grąžinimas Klientui arba turi būti primokėtas.
- Keisti prekes į kitus dydžius.
- Grąžinti prekes ir atgauti už jas sumokėtus pinigus. Tokiu atveju siuntimo išlaidos negrąžinamos.

Grąžinant prekes, būtina pateikti prekių įsigijimo dokumentus. 

 

Norėdami grąžinti prekes, rašykite mums el. paštu: info@madoskultas.lt 
Prekes taip pat galite grąžinti arba keisti atvykę į  „Mados kulto“ parduotuvę Klaipėdoje Tiltų g. 26A (Friedricho pasažas), (I-V 11-19val.; VI 11-16val.).


Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

- Prekės nebuvo naudojamos (dėvimos, avimos ir pan.).
- Prekės nebuvo sugadintos.
- Kiekviena grąžinama prekė yra originalioje ir nepažeistoje pakuotėje.
- Nuo prekių nebuvo nuimtos originalios etiketės (apsauginės plėvelės ir kt.).
- Grąžinamos prekės yra pilnos komplektacijos ir išlaikę savo prekinę išvaizdą.
 

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo“ taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

 

Dėmesio! Apatiniai rūbai (liemenėlės, kelnaitės, naktiniai), kvepalai ir kosmetika nėra grąžinami arba keičiami. 

 

Vartotojų įsigytų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“, 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.